Mistrzowski unihokej – srebro dziewcząt , złoto chłopców!

W dniach 16-17.10.2017r. we Wrocławiu odbył się Finał Strefy Wrocławskiej Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju dziewcząt i chłopców.

Do rywalizacji w jednej i w drugiej kategorii przystąpiło po 8 szkół . W fazie grupowej dziewczęta z naszej szkoły zajęły pierwsze miejsce. W półfinale zmierzyły się z drużyną z Milicza pokonując ją 3:0 i awansując dzięki temu do finału , gdzie stracie o złoty medal przegrały zaledwie 2 bramkami z Łoziną.

Drugiego dnia reprezentacja chłopców powtórzyła wynik dziewcząt z fazy grupowej. W półfinale zagrali z drużyną SP 2 Wrocław pokonując ich wysoko 5:1. W finale zmierzyli się z reprezentacją z Oleśnicy , wygrywając 3:1.

Obie drużyny uzyskały awans i będą reprezentowały szkołę w Finale Dolnośląskim, który odbędzie się 24.10.2017r. i 26.10.2017r. we Wrocławiu.

Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie:

Cielecka Maja, Firmanty Amelia, Florczak Wiktoria, Jakubowka Emilia, Jana Wiktoria, Karpińska Patrycja, Kluga Nikola, Matuszczyk Wiktoria, Nolbert Natalia, Pydymowska Karolina, Stolarska Maja, Śliwka Patrycja, Żuraw Julia, Żygadło Daria – opiekun Joanna Król Borecka

Drużyna chłopców:

 

Buła Tomasz, Cielecki Kacper, Gajewski Jakub, Janocha Mateusz, Jasion Krystian, Kominiak Patryk, Kruszyński Bartłomiej, Łacny Adrian, Papis Przemysław, Stawiarski Wiktor, Stępień Bartosz, Tyrakowski Mateusz, Warszawski Kornel, Zawierucha Paweł , Zięba Emil opiekun – Joanna Dobrzaniecka.